Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 15 do 21-01-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30    
50 min

Cross Cage

Klaudia Suchożebrska

       
08:30
50 min

Sexy Pupa

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TBC

Sylwia Heresztyn

 
50 min

FIT SENIOR

Kasia Kujawa

50 min

Zdrowy Kregosłup

Anita Szołdra

ZASTĘPSTWO

 
09:30
50 min

Stretching

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Stretching

Sylwia Heresztyn

50 min

Zumba Gold

Katarzyna Koś

50 min

Pilates

Kasia Kujawa

50 min

Body Shape

Anita Szołdra

ZASTĘPSTWO

50 min

TBC

Ewa Kula

10:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

10:30  
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

 
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

 
50 min

TOTAL TRAINING

Anita Szołdra

ZASTĘPSTWO

50 min

Zdrowy Kregosłup

Ewa Kula

11:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

11:30          
50 min

Salsation

Dominika Koryńska

50 min

ZUMBA

Natalia Kowalska

12:00
50 min

Zdrowy Kregosłup

Ewa Kula

ZASTĘPSTWO

           
12:30            
50 min

ZUMBA KIDS 4-6 LAT

Natalia Kowalska

13:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

13:30          
50 min

Boks

Arkadiusz Wrzosek

 
14:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

16:00        
50 min

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI 6-9 LAT

Natalia Kowalska

50 min

TBC

Emilka Dunajska

 
17:00
50 min

Zdrowy Kregosłup

Kamila Nowowiejska

50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

50 min

Joga

Mirella Gołębniak

50 min

TBC

Katarzyna Santolak

50 min

Sexy Pupa

Lenka Klimentova Tvrzova

50 min

Zdrowy Kregosłup

Emilka Dunajska

 
18:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

BODYBALANCE® LesMills

Damian Bednarek

60 min

BODYPUMP® LesMills

Damian Bednarek

ZASTĘPSTWO

50 min

Cross Cage

Klaudia Suchożebrska

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
50 min

TOTAL TRAINING

Kamila Nowowiejska

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

ZUMBA

Lenka Klimentova Tvrzova

     
50 min

Zdrowy Kregosłup

Katarzyna Santolak

 
19:00
60 min

BODYPUMP® LesMills

Damian Bednarek

ZASTĘPSTWO

50 min

Body Shape

Piotr Pawłowski

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

Pilates

Damian Bednarek

ZASTĘPSTWO

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

50 min

Kettlebells

Cezary Bodalski

     
50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

 
19:05
50 min

Cross Cage

Klaudia Suchożebrska

           
20:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

60 min

BODYPUMP® LesMills

Damian Bednarek

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
50 min

TBC

ZASTĘPSTWO

ZASTĘPSTWO

50 min

Płaski Brzuch

Piotr Pawłowski

50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
20:05
50 min

Cross Cage

Klaudia Suchożebrska

           
20:15        
60 min

BODYBALANCE® LesMills

Damian Bednarek

   
21:00
15 min

Stretching

Total Team

60 min

BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

15 min

Stretching

Total Team

50 min

Boks

Arkadiusz Wrzosek

15 min

Stretching

Total Team

   
50 min

ZUMBA

Natalia Kowalska

15 min

Stretching

Total Team

50 min

Stretching

Magdalena Maćkowiak

15 min

Stretching

Total Team

 
← →