Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 15 do 21-04-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00:00            
Cały dzień

Wielkanoc

08:30
50 min

Sexy Pupa

Ania Rudalska

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TBC

Katarzyna Santolak

 
50 min

FIT SENIOR

Kasia Kujawa

50 min

Zdrowy Kregosłup

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

 
09:30
50 min

Stretching

Ania Rudalska

ZASTĘPSTWO

50 min

Zdrowy kręgosłup MED.

Violetta Wilkins

50 min

Stretching

Katarzyna Santolak

50 min

Zumba Gold

Katarzyna Koś

50 min

Pilates

Kasia Kujawa

50 min

Body Shape

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

 
10:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
10:30  
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

 
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

     
11:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
13:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
14:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
17:00
50 min

Zdrowy Kregosłup

Kamila Nowowiejska

50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

50 min

Zdrowy Kregosłup

Magdalena Maćkowiak

50 min

TBC

Katarzyna Santolak

50 min

Pilates

Bartosz Mogiła

   
18:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Bartosz Mogiła

   
50 min

TOTAL TRAINING

Kamila Nowowiejska

50 min

Stretching

Piotr Pawłowski

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Renata Kołodziejczyk

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

15 min

FIRE/ABS

Total Team

     
50 min

Zdrowy Kregosłup

Katarzyna Santolak

 
19:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

Body Shape

Piotr Pawłowski

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Violetta Wilkins

15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

Pilates

Renata Kołodziejczyk

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

50 min

TOTAL TRAINING

Cezary Bodalski

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

   
50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

 
20:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Litwiniuk

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Magda Hejnrych

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

       
21:00
60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Bartosz Mogiła

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Aleksandra Półtorak

50 min

Boks

Mateusz Iwanowski

15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

   
15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

 
50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

← →