Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
50 min

Sexy Pupa

Kamila Korbel

 
50 min

TBC

Katarzyna Santolak

 
50 min

FIT SENIOR

Kasia Kujawa

50 min

Zdrowy Kregosłup

Patrycja Wrońska-Baran

 
09:30
50 min

Stretching

Kamila Korbel

50 min

Zdrowy kręgosłup MED.

Magdalena Zawadzka

ZASTĘPSTWO

50 min

Stretching

Katarzyna Santolak

50 min

Zumba Gold

Katarzyna Koś

50 min

Pilates

Kasia Kujawa

50 min

Body Shape

Patrycja Wrońska-Baran

50 min

TBC

Ewa Kula

10:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

10:30  
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

 
50 min

Joga

Magdalena Zawadzka

 
50 min

Salsation

Dominika Koryńska

50 min

Zdrowy Kregosłup

Ewa Kula

11:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

11:30          
50 min

CrossKids

Klaudia Suchożebrska

50 min

ZUMBA

Natalia Kowalska

12:30            
60 min

Zumba Kids

Natalia Kowalska

13:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

14:00          
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

16:00        
50 min

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI 6-9 LAT

Natalia Kowalska

   
17:00
50 min

Zdrowy Kregosłup

Kamila Nowowiejska

50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

50 min

Zdrowy Kregosłup

Magdalena Maćkowiak

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Ania Buczek

50 min

Strong By Zumba

Natalia Kowalska

 
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

18:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Bartosz Mogiła

 
90 min

Joga

Magdalena Zawadzka

50 min

TOTAL TRAINING

Kamila Nowowiejska

50 min

Stretching

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

ZASTĘPSTWO

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

15 min

FIRE/ABS

Total Team

 
     
50 min

Zdrowy Kregosłup

Katarzyna Santolak

 
19:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

Body Shape

Katarzyna Santolak

ZASTĘPSTWO

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

ZASTĘPSTWO

15 min

FIRE/ABS

Total Team

50 min

Pilates

Aleksandra Półtorak

ZASTĘPSTWO

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

50 min

Kettlebells

Cezary Bodalski

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

   
50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

 
20:00
15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

15 min

FIRE/ABS

Total Team

   
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Aleksandra Półtorak

ZASTĘPSTWO

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Aleksandra Półtorak

50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Litwiniuk

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Magda Hejnrych

50 min

Total Cross

Klaudia Suchożebrska

       
21:00
60 min

FAT KIlLER - BODYCOMBAT® LesMills

Bartosz Mogiła

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Aleksandra Półtorak

50 min

Boks

Mateusz Iwanowski

15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

   
15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

15 min

Stretching

Total Team

   
← →